Problém s přihlášením do IB

Nemůžete se přihlásit do internetového bankovnictví Trinity Bank? Prověřte všechny možnosti, jak tento problém vyřešit.

Nemůžu se přihlásit do internetového bankovnictví

V případě, že se nemůžete přihlásit do IB a jste přesvědčeni, že zadáváte správné uživatelské jméno i heslo, bude nutné heslo zresetovat. To je možné provést následujícími způsoby:

1. Reset emailem

Pro možnost resetovat heslo emailem je nutné, abyste poslali žádost o tento úkon z vašeho emailu, který je aktuálně evidován jako kontaktní,
na adresu: info@trinitybank.cz s předmětem: "Žádost o zaslání nového hesla". Na tuto žádost dostanete informace o tom, jak dále v celém procesu postupovat. 

2. Návštěva pobočky

Využívanou variantou je také osobní návštěva jedné z našich poboček, kde vaši totožnost ověří bankéř a celý proces získání nového hesla provede s vámi.

 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na bezplatné telefonní lince 800 678 678. 

Často kladené otázky ohledně přihlášení

Při zřízení služby Internetové bankovnictví Trinity Bank jste obdržel/a Protokol ke službě obsahující přihlašovací údaje (uživatelské jméno a autorizační kontakt) a byla vám zaslána SMS zpráva s prvotním přihlašovacím heslem. Heslo je jednorázové a má omezenou platnost na dobu 120 dnů. Po prvním přihlášení budete vyzván/a ke změně tohoto hesla.

Ano. Máte možnost změnit si kdykoli uživatelské jméno (login) i heslo. Celý proces je podrobněji popsán v Uživatelské příručce.

Pokud jste opakovaně použil/a chybné heslo, byl vám přístup zablokován. Po 24 hodinách dojde k automatickému odblokování a můžete se pokusit znovu přihlásit. 

Pro možnost resetovat heslo emailem je nutné, abyste poslali žádost o tento úkon z vašeho emailu, který je u nás evidován jako kontaktní,
na adresu: info@trinitybank.cz s předmětem: "Žádost o zaslání nového hesla". Na tuto žádost dostanete informace o tom, jak dále v celém procesu postupovat.

Pokud žádost podáváte mimo pracovní dobu (v pracovní dny od 8:30 do 17:00 hodin), budete kontaktování pracovníkem banky následující pracovní den.

Jsme tu pro vás

Potřebujete poradit nebo máte zájem o naše produkty?

Váš internetový prohlížeč je zastaralý.

Pro větší bezpečnost, rychlost a lepší zkušenost s touto stránkou si aktualizujte svůj prohlížeč. Pro více informací o důležitosti aktualizace klikněte zde