Spořicí účet Top Výhoda+

1,18 % p.a.

Nový spořicí účet se sazbou 1,18 % při vkladu nad 3 miliony korun.

TOP VÝHODA+

Nový spořicí účet s nadstandardní roční úrokovou sazbou až 1,18 % je tradičně bez omezení výše vkladu, s úročením celé částky a bez výpovědní lhůty. Peníze tak máte kdykoliv k dispozici. To vše zdarma a bez skrytých poplatků. Nabídka je určena pro nové i stávající klienty, kteří si od 9. 4. 2020 zřídí nový spořicí účet a realizují tzv. nový vklad.

Podrobnější informace o této nabídce naleznete v přiloženém dokumentu

ÚROKOVÉ SAZBY

Zhodnocujte vaše úspory jednou z nejvyšších úrokových sazeb: 1,18 % p.a. u vkladů nad 3 miliony korun. U nižších vkladů pak můžete využít roční sazbu 0,92 %.

Výše vkladu v Kč Roční úroková sazba 
 0 - 2 999 999,99 0,92 %
 3 000 000 a více  1,18 %

PROČ TOP VÝHODU+

 1. Tradičně vysoké zhodnocení

  Už 24 let výhodně zhodnocujeme našim klientům jejich úspory.

 2. Úročení celého vkladu

  Danou úrokovou sazbou se úročí celý vklad bez dalších nebo skrytých podmínek.

 3. Peníze kdykoliv k dispozici

  Jedná se o vkladový účet bez výpovědní doby vkladu.

 4. Založení a vedení zdarma

  Založení a vedení je zdarma a bez nutnosti vedení běžného účtu nebo využívání jiných bankovních produktů.

 5. Žádné skryté poplatky

  U nás se nesetkáte s žádnými skrytými poplatky, vše naleznete v podrobném ceníku.

 6. Pojištění vkladů

  Nemusíte se bát o své vklady, všechny jsou pojištěny, a to až do výše 100 000 EUR.

ZALOŽENÍ ÚČTU ONLINE

Sjednejte si Top Výhodu+ prostřednictvím on-line žádosti. Uzavření smluvní dokumentace můžete dokončit plně on-line nebo můžete využít kurýrní službu. Upozornění: Jednání spočívající v obcházení podmínek akce může být považováno za nesplnění podmínek a v takovém případě můžete být z akce kdykoli vyloučeni.

Máte otázky? Rádi vám pomůžeme. Volejte zdarma na 800 678 678.

 

Uzavření on-line

Sjednejte si účet plně online. Proces založení je velmi jednoduchý, rychlý a uživatelsky přívětivý. Veškeré podklady vám budou zaslány elektronicky. 

Uzavření přes kurýra

Smluvní dokumentaci k podpisu vám doveze kurýr, který za vámi může přijet nejen domů, ale třeba i do zaměstnání.

SJEDNÁNÍ ÚČTU NA POBOČCE

Zastavte se za námi na pobočku a založte si spořicí účet s našimi bankéři. Napište nám přes kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podmínky akce

Akce se může zúčastnit nový i stávající klient, který si od 9. 4. 2020 zřídí nový spořicí účet a realizuje tzv. nový vklad. Za nový vklad je považováno celkové navýšení objemu vložených prostředků na vkladových účtech klienta vedených v Trinity Bank od 9. 4. 2020. Za nový vklad je považován vklad hotovosti nebo převod peněžních prostředků z jiné finanční instituce. Převody prostředků z jiných účtů vedených u Trinity Bank jsou vyloučeny. Více v dokumentu k akci

Důležité:
Trinity Bank si vyhrazuje právo kontrolovat všechny podmínky pro účast na akci včetně práva vyloučit kteréhokoli účastníka z akce v případě, že by takový účastník porušil tyto podmínky, anebo byl z této činnosti důvodně podezřelý, a to bez náhrady nákladů či škody, která by vyloučením mohla účastníkovi akce vzniknout. Jednání klienta spočívající v obcházení podmínek účasti na akci, zejména výběry hotovosti/bezhotovostní převody ze stávajících účtů klienta a jejich následné opětovné vložení/zaslání na spořicí účet Top Výhoda+ bude posouzeno jako nesplnění podmínek účasti na akci ze strany klienta a klient bude z akce vyloučen. 

Poplatky

U nás vás žádné skryté poplatky nepřekvapí. Zřízení a vedení účtu je zdarma. Internetové bankovnictví je taktéž zdarma. Vše ostatní najdete v podrobném ceníku.

Úrokové sazby

Získání úrokových sazeb není podmíněno využíváním žádných dalších služeb Trinity Bank. Výše sazby se vztahuje vždy k aktuálnímu zůstatku na spořicím účtu.

Peníze kdykoliv k dispozici

Nikdy nevíte, kdy vaše peníze budete opět potřebovat. Proto s našetřenými prostředky můžete nakládat dle svých potřeb - máte je totiž neustále k dispozici.

Připisování úroků

Úrokové výnosy jsou na váš spořicí účet připisovány vždy poslední den v měsíci. Navíc se vaše připsané úroky za předešlý měsíc i nadále zhodnocují.

FAQ

Akce se může také stávající klient, který si od 9. 4. 2020 zřídí nový spořicí účet a realizuje tzv. nový vklad. Za nový vklad je považováno celkové navýšení objemu vložených prostředků na vkladových účtech klienta vedených v Trinity Bank od 9. 4. 2020. Za nový vklad je považován vklad hotovosti nebo převod peněžních prostředků z jiné finanční instituce. Převody prostředků z jiných účtů vedených u Trinity Bank jsou vyloučeny. Detailní podmínky naleznete v dokumentu.

Abyste si mohli založit online spořicí účet u Trinity Bank, potřebujete platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list, zbrojní průkaz apod.). Současně je nutné mít k dispozici výpis z účtu nebo smlouvu o vedení účtu, který je veden na vaše jméno v jiné bance v České republice.

Vedení spořicích účtů u Trinity Bank je zdarma. Příchozí i odchozí platby jsou zdarma. Zahraniční platby jsou zpoplatněny. Ostatní služby se řídí dle aktuálního ceníku.

U spořicího účtu Top Výhoda+ se úročí celá částka (včetně dalších vkladů) danou úrokovou sazbou.

Internetové bankovnictví je při zakládání online zřízeno automaticky. Pokud si účet sjednáváte na pobočce, je možné si ho zřídit následně. Platební karty zatím v nabídce Trinity Bank nejsou, nicméně je to jedna z hlavních priorit na rok 2020. 

Disponující osobu k účtu je možno přidat pouze na pobočce či obchodním místě. Důvodem je dodržení všech legislativních a bezpečnostních požadavků, tzn. dle zákona AML je nutné disponující osobu řádně identifikovat.

O TRINITY BANK

24
let na trhu
24 000 +
spokojených klientů
  1,18 %
nadstandardní zhodnocení
16,8 mld. Kč
bilanční suma

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Všechny potřebné dokumenty k účtu Výhoda+ najdete tady. Další informace naleznete na stránce dokumenty ke stažení.

Jsme tu pro vás

Potřebujete poradit nebo máte zájem o naše produkty?

Váš internetový prohlížeč je zastaralý.

Pro větší bezpečnost, rychlost a lepší zkušenost s touto stránkou si aktualizujte svůj prohlížeč. Pro více informací o důležitosti aktualizace klikněte zde