1. Profesionalita

  služby profesionálů v oboru založených na expertíze, jistotě, dlouhodobé perspektivě, souladu slov a činů, pokoře a především odvaze

 2. Flexibilita

  hlavním pilířem je umění naslouchat a přizpůsobit se aktuálním potřebám klienta s výsledkem návrhu výjimečného řešení

 3. Rychlost

  nadstandardně rychlý proces zpracování od přijetí požadavku po vyplacení finančních prostředků

 4. Komplexnost

  financování celého investičního cyklu – nákup pozemků, inženýring, development, výstavba, prodej i dlouhodobý pronájem

DEPO Business Parking, Brno

Trinity Bank byla u proměny ještě nedávno opuštěného výrobního areálu proslulého výrobou značky CHEVA. Nově vzniklé industriální prostory nabízí perfektní prostor pro podnikání především mezi kreativními obory. Postupná rekonstrukce objekt natolik zatraktivnila, že v tomto multifunkčním centru sídlí již 60 firem. 

East Gardens Strančice

V rámci spolupráce s developerským partnerem Getberg a Trinity Bank, vznikla na dosah velkoměsta residenční čtvrť s moderními domy určená pro klidný život. Projekt East Garden s jednotným architektonickým řešením je ideálním místem pro bydlení v malebném kraji Josefa Lady ve Strančicích a přitom pouze 30 minut do centra Prahy.

Výstavní síň Mánes, Praha

Stali jsme se partnerem při financování jedné z nejkrásnějších budov v Praze. Díky Trinity Bank máte nyní možnost obdivovat dokonalost funkcionalistické budovy, exkluzivní výstavní prostory evropské úrovně a vychutnat si výhled na krásná pražská zákoutí. 

Letov Business Park, Praha

Podíleli jsme se na vzniku moderní polyfunkční budovy v Praze Letňanech. Nově vybudovaná skladová hala tvoří I. etapu z celkově pěti navržených stavebních objektů, které jsou součástí revitalizace bývalého leteckého areálu Letov. Trinity Bank bude vždy s poctou ráda součástí moderních developerských řešení.

Rezidence Dívčí hrady, Praha

Trinity Bank financovala projekt s názvem Rezidence Dívčí hrady v Praze 5, představují klidné bydlení s důrazem na uspokojení náročné klientely. Jednalo se o luxusní nové byty, které se vyznačují komorním charakterem v atraktivní lokalitě u oblíbeného výletního místa vrchu Děvín. Projekt byl úspěšně realizován, a díky nám si zde splnilo svůj sen o bydlení několik desítek spokojených klientů.

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500 | 5. 3. 2024 08:16